Mise, vize, hodnoty | MindsetDoctor

Mise, vize, hodnoty

Jsme na cestě podpořit 100 000 lidí ke zlepšení života díky změně myšlení.

V Mindset Doctor věnujeme všechnu energii těmto dvěma otázkám:

  • Jaké limity a bloky mám v hlavě?
  • Jak tyto bloky nahradit zdravými myšlenkami?

Věříme, že tyto dvě otázky jsou naprosto zásadní . Řešením těchto dvou otázek jsme ochotní věnovat desítky let. 
Jde nám o to aby úplně každý mohl na těchto otázkách pracovat sám u sebe.  Je nám vlastní VYTRVALOST.

Koučů, mentorů. psychologů a dalších profesionálů jsou v česku desítky tisíc. Nicméně je nás tu 10,5 milionu a proto je potřeba navýšit kapacitu. Usnadnit komukoliv kdo chce lépe poznat sebe a  "vyrýt plevel" ze své hlavy aby to mohl udělat. 

Jedna ze zásadních hodnot je HOLISTICKÝ přístup. Koučování, osobnostní testy, kmeny nebo komunity ani vzdělávací systémy nejsou nic nového. Nové však je propojit dohromady všechny tyto prvky a ještě to okořenit například gamefikací, synergií nebo machine learningem.

Druhý zásadní princip je DÁVÁNÍ. Uvědomujeme si, že je potřeba poskytovat hodnotu, pomáhat. Poskytnout některé věci zdarma a tomu kdo chce místo chůze běžet tak mu poskytneme premiové služby. Čím vyšší dáme hodnotu, tím vyšší dostaneme ve finále odměnu. Zaměřujeme se na to ať dáváme komukoliv maximální hodnotu, za čas a energii co nám věnuje.

Naší misí je mít 100 000 spokojených klientů během roku 2O21 Chceme ať se těmto lidem uleví alespoň od jednoho okovu a limitu co měli v hlavě. Ať získají inspiraci a jiskru. Ať se stane to nejlepší pro ně. Jsme AMBICIÓZNÍ.