MindsetDoctor | MindsetDoctor

Jan Kulíšek

Jan Kulíšek

O mě

Ahoj, jmenuji se Jan Kulíšek, pocházím z Prahy. Mám pocit, že můj život je velký mix zajímavých a hezkých událostí. Je pro mě naprosto klíčový princip synergie - spolupráce, při které dohromady vytvoříme mnohonásobně více než bychom vytvořili jednotlivě.

Profesně se dlouhodobě pohybuji v oblasti malých firem či startupech. Vždycky dělám s lidmi, dříve to byly obchodní pozice, teď jsem spíš v kreativě, vedení lidí,  vytváření vzdělávacích materiálů.

Ve volnočase mě ohndě utváří osobní rozvoj, nebo jak rád říkám - Osobní Rozkvět.  Mám to štěstí, že znám mnoho zajímavých lidí od kterých se inspiruji, diskutujeme a tak nějak rosteme jeden vedle druhého.

Od roku 2014 pořádám akce zaměřené na psychologii, komunikaci, networking atd. Začalo to, že jsem jednou pozval do kavárny 3 kamarády a ve 4 jsme diskutovali a dělali nějaká komunikační cvičení co jsem si vymyslel. 

Jedno Vám povím - vidět na tváři člověka blažený výraz po dvouhodinové akci, vnímat jeho vděčnost je pocit k nezaplacení. Tohle a taky zábava při vymýšlení a moderování akcí mě vedlo k tomu, že jsem akcí udělal už kolem 150 :)

Chcete se mnou SPOLU-pracovat? Domluvme si nezávaznou schůzku na 30 minut ;)

Domluvit schůzku

Pokud Vás zajímá jak můj dosavadní příběh navazuje na to JAK a PROČ vzniknul Mindset Doctor, pokračujte naMindset Doctor příběh
Domluvit schůzku